Powrót do Druków szkolnych   |    Strona główna    Pomoce dydaktyczne    Regulamin    O nas    Koszt dostawy

ŚCIENNA LISTWA SZYBKIEJ EKSPOZYCJI - KLAMROWA

NAJCZĘŚCIEJ SRZEDAWANE

Cena:89.00


Pomoce szkolne najnowszej generacji.

NOWOŚĆ ! ŚCIENNA LISTWA SZYBKIEJ EKSPOZYCJI > KLAMROWA 
PROSTE I EFEKTOWNE ROZWIĄZANIE
Uniwersalna listwa na której zawiesisz - wyeksponujesz praktycznie wszystko ! 
W procesie nauczania, skazani jesteśmy na nieustanne zmiany scenografii dydaktycznej: klasy, czy okazjonalnych zmian wystroju gabinetu, szkolnego korytarza itp. 
Listwa szybkiej ekspozycji znacznie ułatwi rozwiązanie tej kwestii od strony technicznej. 
Od pocztówki do wielkoformatowej planszy. Od zafoliowanej formatki po plakat, plastyczne prace uczniów, antyramę a nawet niektóre rzeczywiste modele i eksponaty…. Błyskawicznie wyeksponujesz plansze dydaktyczne, mapy, fazogramy, - wykorzystasz listwę w aktywnych metodach nauczania. 

Koniec z nakłuwaniem plansz. Szybko efektownie i z łatwością przejdziesz do kolejnego tematu Szybko zmienisz wystrój klasy, korytarza czy innego pomieszczenia. 

Listwa to także doskonała tablica ogłoszeniowo – przekaźnikowa. 

Tablice korkowe czy tekstylne w trakcie użytkowania ulegają odkształceniom, wymagają dodatkowych, często ginących elementów /szpilki, pinezki, klipsy / no i co najważniejsze porównując powierzchnię ekspozycyjną są niewiele tańsze od naszej listwy, wykonanej z litego drewna. 

SPOSÓB MOCOWANIA
Wystarczy na stałe , zamontować w ścianie dwa kołki rozporowe / w komplecie/, na których bezpośrednio zawiesza się gotową listwę zaopatrzoną w ciąg 7 specjalnych klamer sprężynujących , na których w naście sekund zawiesisz na ścianie 7 stron formatu A4 
Na listwie zawieszać można nie tylko zwykłe kartki i arkusze papieru ale planszetki, obrazki na podkładzie z tektury a nawet płyty pilśniowej bowiem klamry są relatywnie mocne i mają tolerancję zacisku a jednocześnie nie niszczą trwale zawieszanych elementów.