Powrót do Druków szkolnych   |    Strona główna    Pomoce dydaktyczne    Regulamin    O nas    Koszt dostawy

Stojak klasowy do prezentacji map - Duży

NAJCZĘŚCIEJ SRZEDAWANE

Cena:269.00

 


Pomoce szkolne najnowszej generacji.

» UNIWERSALNY - DWUSTRONNY - WIELOZADANIOWY «

Na tym stojaku, po obydwu stronach belki zawieszającej, zaprezentujesz wszystko poczynając od zwykłej kartki papieru z zeszytu a na wielkoformatowej mapie kończąc...nawet jeśli ta ostatnia będzie miała urwaną linką zawieszającą !

Wielofunkcyjność stojaka bierze się stąd, iż na belce poziomej zamontowane zostały równocześnie aż trzy pary specjalnie wyprofilowanych elementów zawieszających pozwalających wyeksponować praktycznie każdą planszę lub mapę o dowolnie rozwiązanym systemie zawieszeń.

  1. Silne klamry planszowe służą do zawieszanie kart papieru, bristolu plansz kartonowych itp. nie posiadających żadnych zawieszek
  2. Profile półotwarte /haki pionowe/ służą do rozstawnego zawieszania plansz i map zaopatrzonych w małe zawieszki druciane lub plastikowe czy plansz kartonowych dziurkowanych, bądź do równoległego zawieszania plansz i map wielkoformatowych zaopatrzonych w linki zawieszające
  3. Profile łyżeczkowate /haki poziome/ służą zarówno do zawieszania wielkoformatowych map i plansz dydaktycznych - z reguły ciężkich - nawet tych pozbawionych linki zawieszającej a także do eksponowania konstrukcji przestrzennych, np., szkieletów brył, ram itp.

Blisko 50 cm rozstaw elementów zawieszających gwarantuje, że prezentowane plansze nie będą się okręcać wokół osi stojaka w wyniku ruchu powietrza spowodowanego np. przejściem osoby czy drobnym przeciągiem.

Parametry techniczne:

  • wysokość maksymalna - 295 cm.
  • wysokość minimalna - 110 cm.
  • długość po złożeniu - 98 cm.
  • ilość sekcji składanych - 3
  • udźwig - 6 kg.

Płynna regulacja rozstawu nóg W położeniu optymalnym dodatkowa stabilizacja "czwarta noga"

Stojak produkujemy na bazie elementów z których wykonywane są profesjonalne trójnogi do ekranów projekcyjnych, zatem cechuje go solidność, estetyka wykonania oraz dbałość o szczegóły a zastosowanie amortyzujących sprężyn, w każdym segmencie, pozwoliło połączyć stabilność i wytrzymałość z mobilnością poręcznej i lekkiej konstrukcji.

Stojak dostarczany jest w stanie złożonym i praktycznie zmontowanym. Pomoce dydaktyczne